Вічні навушники вибираємо саму живучу модель

Одна з проблем, з якою стикаються користувачі навушників, – це їх крихкість. Проводи рвуться, чаші навушників псуються від механічних пошкоджень, впливу вологи і інших чинників зносу, контакти відходять, наголов’я розтягується і т.д. За словами експертів інтернет-магазину Музлайн, передбачаючи це, багато покупців вибирають дешевші моделі, знаючи, що нова покупка в будь-якому випадку має бути. І тим не менше, на ринку представлено чимало моделей, які вирішують цю проблему і в нашій статті ми розповімо про них докладніше, щоб допомогти вам зробити правильний вибір і купити “живучі” навушники.

наушники

Ідеальні з точки зору щоденного використання навушники – це зручні навушники. Величезний плюс, якщо вони будуть ще і відмінно звучати, але в бюджетній категорії вам доведеться шукати компроміс. Якщо ж ви шукаєте якость, комфорт і надійность в одній моделі – доведеться заплатити трохи більше.

Переваги конструкції

Як показує практика, найбільш живучі, тобто стійкі до пошкоджень і зносу навушники – це переважно бездротові моделі, тому що, по чесному, там практично нічому ламатися. Слідом за ними – моделі, розроблені для спортсменів. Для їх виробництва використовуються матеріали підвищеної міцності, а конструкції проходять тести на стійкість до різних деформацій, зламу, скручування і т.д.

Непогані результати в плані надійності демонструють моніторні професійні навушники – їх акустична частина занадто цінна, щоб поміщати її в тендітну нестабільну конструкцію. Такі моделі, до слова, багато хто купує і для звичайного прослуховування музики, гідно оцінивши їх якість і можливості.

Як вибрати найнадійніші навушники?

Шукайте в сегменті напівпрофесійної техніки, а також серед навушників для спортсменів. При можливості протестуйте вподобані моделі. Вибирайте металеве наголів’я замість пластикового.

Мінімалістичний дизайн, мінімум знімних деталей, регульовані чаші і дуга оголів’я, укріплені ізольовані металеві роз’єми – ознаки якісних навушників.

Якщо ж ви віддаєте перевагу бездротовим моделям-вкладишам – вибирайте водонепроникні, вони безумовні лідери в плані комфорту, довговічності і безпеки серед сучасних навушників. Їх єдиний недолік – вони можуть губитися, якщо не пов’язані між собою гнучким кріпленням.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares