Віктор ЗАБІГАЙЛО: «Щоб країна запрацювала, потрібні якісні зміни до Конституції»

Віктор ЗАБІГАЙЛО: «Щоб країна запрацювала, потрібні якісні зміни до Конституції»

Скоротити повноваження президента і офіційно затвердити у Конституції парламентсько-президент­ську форму правління в Україні закликали активісти обласного Тернопільського осередку партії «Основа».

Вони провели на Театральному майдані акцію з нагоди державного свята і поспілкувалися з тернополянами про конституційну реформу як запоруку змін в країні.

Представники політичної партії «Основа» переконані, що в Україні посада президента є найбільш конфліктною і саме з цією посадою пов’язані всі політичні проблеми в державі. Тому проект «Скорочення повноважень президента» якраз покликаний забезпечити дотримання прав і свобод кожного українця.

– Та система влади, яка існує зараз в Україні, створює системні протистояння між гілками влади і може привести до узурпації влади президентом, – каже голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа» Віктор Забігайло. – Ми переконані: парламент повинен, як велить чинне законодавство, виконувати свої повноваження і не допустити перебирання їх іншими гілками влади. Компромісом може бути створення парламентської республіки. Тому символічно, що ми проводимо цю акцію саме у День Конституції. Адже зміни до Основного закону можуть стати поштовхом до якісних перетворень у нашій країні, забезпечення кожному громадянину гідного життя. Причому, сьогоднішня акція спрямована не проти діючого президента, а проти самої посади, як такої, і тих повноважень, якими наділений президент.
Варто зазначити, що партія «Основа» започаткувала цикл публічних консультацій стосовно реформ у ключових сферах політичного ладу, державного управління, економічної діяльності, соціальних сервісів і суспільного життя.

Тернополяни ділилися своїми проблемами і пропонували ідеї для вирішення політичної кризи. Змінити ситуацію в країні та покращити життя людей можна лише, навівши лад у системі управління державою. А для цього слід об’єднати зусилля політиків і народу.

  • 2806201825
  • 2806201826
  • 2806201828

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares