Юні тернопільські дзюдоїсти привезли з Київщини одну срібну і три бронзових медалі

Юні тернопільські дзюдоїсти привезли з Київщини одну срібну і три бронзових медалі

Всеукраїнський турнір «Дмитрівка 2019» з дзюдо відбувся у селі Дмитрівка на Київщині. Змагались юнаки та дівчата 2006-2011 років народження – близько трьохсот спортсменів з багатьох областей України. Честь Тернопільщини захищали юні дзюдоїсти із команди ОДЮСШ та СМК «Wellfitness».

Як повідомив тренер спортсменів Віталій Гнатишин, у їхньому здобутку одна срібна і три бронзових медалі. Так, серед учасників 2006 року народження Ілля Тукало (учень ЗОШ №12), який виступав у ваговій категорії 60 кг, виборов срібну нагороду, а Єгор Тихий (учень ЗОШ №23) у ваговій категорії 46 кг завоював «бронзу». Також у цій віковій групі Віталій Черняк (вагова категорія 50 кг) та Олександр Ігнат (вагова категорія 42 кг) були п’ятими.

А ще одна бронзова медаль у Артема Маківки (ЗОШ №26), який виступав у ваговій категорії 50 кг серед спортсменів 2008 року народження.

Як сказав Віталій Гнатишин: «Зірочкою» серед юних спортсменок 2010-11 років народження стала наша Олександра Макух, яка здобула бронзову нагроду у вазі 25 кг. А ще з вдалим дебютом потрібно привітати Ніну Легіневич (2008 р.н.), яка серед дівчаток абсолютної вагової категорії була сьомою, – це достойний початок».

Також серед учасників 2008 року народження сьомі місця посіли Артур Яєчник ( в/к 38 кг) та Олександр Сафандула (в/к 35 кг).


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares