«З такою ситуацією в країні невдовзі наших героїв можуть назвати злочинцями»

«З такою ситуацією в країні невдовзі наших героїв можуть назвати злочинцями»
Над Україною нависла загроза повернення проросійських сил. Кандидати в народні депутати від політичної партії «Європейська Солідарність» від Тернопільщини приєднались до челенджу «STOP_реванш» та закликали жителів області активно відстоювати свою проукраїнську позицію, щоб не втратити державу.

В Україні відбувається те, що з часів Майдану здавалося неможливим. Після зміни влади повертаються політики з оточення Віктора Януковича, українські війська на Сході відводять від укріплених позицій, на ключові посади призначають людей, які в минулому не приховували свою українофобську позицію, на телеканалі «Newsone», близькому до Віктора Медведчука, взялися готувати телеміст між Росією та Україною.

Те, що діється у державі, викликає стурбованість у всіх, хто бачить Україну незалежною, зокрема і в проукраїнських політичних сил. Саме тому кандидати у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» закликали громадськість не залишатись осторонь та не допустити повернення проросійських сил в Україну.

– Для мене зараз ключовим словом є гідність, – зазначив кандидат у народні депутати України по північному округу №164, доброволець, учасник війни на Сході Валерій Чоботарь. – Саме вона допомогла нашій нації зберегтися. І гідність – це те, по чому зараз найбільше старається бити ворог. А як можна вдарити по людській гідності? Показати, що будь-які жертви марні. З такою ситуацією в країні невдовзі наших героїв можуть назвати злочинцями. Тому зараз ми просто не можемо зрадити людей, які пішли захищати свою країну.

За словами Валерія Чоботаря, загроза проросійського реваншу спонукала його балотуватися у депутати. Він закликав українців всерйоз поставитися до загроз, які нависли перед Україною, і прийняти усвідомлене рішення на парламентських виборах-2019.

«Є межа неповернення, яку не маємо права перейти»

Сьогодні головне завдання – не допустити реваншу проросійських сил і зберегти країну, переконаний кандидат від міста Тернопіль у мажоритарному окрузі №163 Степан Барна.

– У нас є межа неповернення, яку ми не маємо права перейти, – зазначив він. – Зараз ситуація шокує. Особисто мене хвилює, коли військові з’єднання Тернопільської області, які зараз тимчасово дислокуються на Луганщині, а це 44-а окрема артилерійська бригада, будуть у підпорядкуванні Віталія Комарницького – це новопризначений військово-цивільної адміністрації, який який у 2014-му році був членом фракції «Партії Регіонів» у Луганський обласній раді та який голосував за введення російських військ на територію Луганщини. Також поза увагою не можна залишити призначення на Донеччині Павла Кириленка, людини, яка не приховує, що його брат воює у збройних з’єднаннях терористів і проросійських найманців у Донецькій області.

Він також розповів, що за наполяганням «Європейської Солідарності» зупинений процес реєстрації кандидатів до Верховної ради Андрія Клюєва та українофоба Анатолія Шарія.

«Нас намагаються знову приєднати до орбіти РФ»

Народний депутат України 8-го скликання, а сьогодні також кандидат у депутати ВР по округу №165 Тарас Юрик наголосив на загрозах повернення представників оточення екс-президента Януковича.

– Сьогодні бачимо, що розпочалися процеси ставлення під сумнів «Закону про українську мову». У Конституційний суд ряд депутатів подали звернення про припинення реєстрації автокефальної православної церкви України. Люди, які за часів президента Петра Порошенка втекли, адже розуміли, що в українській Україні їм нічого робити, сьогодні повертаються і роблять все можливе, щоб приєднати нас до орбіти Російської Федерації, – зазначив Тарас Юрик.

Про небезпеку відведення українських військ від укріплених позицій розповів народний депутат України 8-го скликання та кандидат у депутати ВР по південному округу №167 Олег Барна.

– Я служив у Станиці Луганській, – зазначив він. – Там зроблені оборонні споруди на десятки мільярдів гривень по території зіткнення. Очевидно, що коли наші війська відійдуть від позицій на кілометр, вони опиняться без захисту у полі. І, фактично, буде відкритий прохід російським військам.

Політики звернулись до українців із закликом підтримати челендж #STOP_реванш та публікувати у соцмережах власні фото із таким написом та хештегом.

Інна МАТУШ.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *