Закупи у Польщі: 5 порад, як не втрапити в халепу

Закупи у Польщі: 5 порад, як не втрапити в халепу

Торгові центри у Польщі переповнені покупцями, а черги до кас в різних магазинах менші хіба що за черги на польсько-українському кордоні. Великі скупчення людей сприяють кишеньковим крадіжкам, застерігає польська поліція і просить зберігати пильність під час шопінгу в торгових центрах чи на вуличних ринках в Польщі, повідомляє vsetutpl.com.

Від крадіжок не застраховані навіть ті, хто робить закупи в Польщі через інтернет.

Для уникнення неприємних ситуацій поліціянти радять під час здійснення покупки на касі в магазині не показувати скільки грошей ви зі собою маєте. Особливо уважними варто також бути під час поїздки в громадському транспорті, наголошує речник Головної комендатури польської поліції Маріуш Цярка.

1. “Пам’ятаймо, що сумка завжди повинна бути закрита і розміщуватись в полі нашого зору, а гаманець краще заховати в глибокій передній кишені сумки. Звертаймо увагу, чи навколо нас не створюється так званий штучний натовп, який кишенькові крадії часто використовують для своїх цілей”, – радить представник поліції.

2. Закупи в польських інтернет-магазинах не слід робити через загальні комп’ютери, доступні в інтернет-кафе чи бібліотеках, застерігає польська поліція. Найбезпечніший спосіб купити товари в Польщі через інтернет – скористатись власним комп’ютером із встановленою антивірусною програмою. Таким чином зменшується ризик того, що наші особисті дані, такі як логін або пароль, стануть відомими третім особам.

3. Не варто також переходити за посиланням, яке міститься у повідомленнях від невідомих нам осіб. Відвідуючи веб-сторінку, яку створив шахрай, ми несвідомо можемо встановити на своєму пристрої шкідливе програмне забезпечення.

4. Перед покупкою товару в польському інтернет-магазині поліціянти радять перевірити відгуки про нього. Слід також звернути увагу на те, що польські інтернет-магазини зазвичай вказують свою адресу і номер телефону, за яким ви можете зателефонувати в разі виникнення будь-яких проблем, пов’язаних з закупами.

Важливо пам’ятати, що напередодні свят дуже багато людей робить закупи в Польщі онлайн, а тому на свою посилку ви можете очікувати довше, ніж зазвичай.

5. Не варто також довіряти продавцям, які пропонують товари за занадто заниженими цінами. Дуже низька ціна на будь-який виріб чи продукт може свідчити про те, що він бракований або зіпсований. Під час купівлі комп’ютерного обладнання необхідно пересвідчитись, чи продавець надає оригінальні комп’ютерні програми на дисках. Поліція не радить купувати мобільний телефон без зарядного пристрою чи оригінальних документів, адже це перший сигнал про те, що він є вкраденим.

6. Якщо ви купили товар в онлайн-магазині в Польщі, обов’язково збережіть листування з продавцем. Повідомлення можуть знадобитись у випадку, якщо ви захочете повернути товар, або якщо вам трапиться недобросовісний продавець, який вас ошукає. Для вирішення таких суперечок варто звернутись до поліції, або до Управління охорони конкуренції та споживачів в Польщі.

Джерело: СвітUA

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *