Золотниківська громада на Тернопільщині отримає понад 2,6 мільйона гривень на «Школи майбутнього»

Золотниківська громада на Тернопільщині отримає понад 2,6 мільйона гривень на «Школи майбутнього»

У Золотниківській громаді на Тернопільщині створюють «Школи майбутнього», а Програма USAID DOBRE надає для цієї мети допомогу на понад 2,6 мільйона гривень.

У громаді запланували створити 8 освітніх просторів у двох місцевих школах у межах проєкту вдосконалення освітньої послуги. Тутешні класи математики, історії, англійської та української мов і літератури стануть комфортними осередками отримання знань за допомогою сучасних технологій.

Громада власними силами освіжила ремонт у приміщеннях майбутніх просторів, а Програма USAID DOBRE вже доставила сюди комфортні шкільні меблі для учнів та вчителів, зокрема антисколіозні стільці для школярів. 

Невдовзі у кожну школу прибуде мультимедійне обладнання: інтерактивні дошки, ноутбуки, планшети, проєктори, а також інтерактивні плазмові панелі, навушники та спеціальні окуляри для проведення віртуальних уроків. 

У Золотниківській школі за партами нових класів навчатимуться 102 учні, а в школі села Вишнівчик – 114 школярів. 

Раніше в школах громади використовували застаріле обладнання та багаторічної давності меблі. Освітяни визнавали, що відсутність сучасної техніки не дозволяла вчителям застосовувати новітні методи викладання. 

У Золотниківській громаді очікують, що після запуску освітніх просторів «Школа майбутнього» в учнів покращиться засвоєння навчального матеріалу та суттєво підвищаться результати навчання. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *