Стрічка новин

Тернополянки Вероніка і Катерина Кондратенки здобули золоті нагороди Міжнародного турніру з вільної боротьби у Польщі (ФОТО)

Тернополянки Вероніка і Катерина Кондратенки здобули золоті нагороди Міжнародного турніру з вільної боротьби у Польщі (ФОТО)

Юні тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенки стали чемпіонками Міжнародного турніру з вільної боротьби імені Тадеуша і Зигмунда Струсів серед дівчат-юніорок віком до 20 років та дівчат-підлітків віком до 14 років. Сестри боролися у своїх вагових категоріях 32 та 34 кілограми, відповідно.

Змагання проходили у місті Седльце, Мазовецького воєводства неподалік Варшави у Польщі. У них брали участь сильніші борці шести країн Європи. Крім українців і поляків, тут також змагалися німці, білоруси, словаки та литовці.

Загалом, українська збірна, у складі якої, окрім тернополянок, виступали учениці Львівського училища фізичної культури, посіла перше загальнокомандне місце.

Зокрема, серед юніорок результати такі: Падошик Анастасія – друге місце, 44 кг; Бабіцька Вікторія – перше місце, 51 кг; Зелених Катерина – перше місце, 51 кг; Алпєєва Анастасія – друге місце, 59 кг; Чудик Оксана – перше місце, 63 кг; Вовчак Романа – перше місце, 67 кг. Серед молодших дівчат: Повк Кароліна – третє місце, 48 кг; Ткачук Даніела – перше місце, 52 кг.

Тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенки – вихованки Тернопільської КДЮСШ-1 та спортивного клубу «ГалТер’S» імені Богдана Сцібайла. Тренує спортсменок їхній батько Сергій Кондратенко у борцівському залі в ЗОШ№17. Дівчата є ученицями цієї школи.

Loading...

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->