В «Укренерго» розповіли, до чого готуватись влітку

В «Укренерго» розповіли, до чого готуватись влітку

Влітку Україна може стикатись з дефіцитом електроенергії через російські удари по об’єктах енергетики. Про це пише «РБК-Україна» з посиланням на коментар директорки з комунікацій НЕК «Укренерго» Марії Цатурян.

«Протягом літа, час від часу, в українській енергосистемі може виникати дефіцит електроенергії, спричинений російськими масованими ударами по електростанціях. Це пов’язано з тим, що повне відновлення наших електростанцій займе досить тривалий час», – зазначила представниця НЕК.

За її словами, весна і літо – це період ремонтів на електростанціях, коли вони готуються до наступного опалювального сезону. Цьогоріч ремонти вже розпочались на атомних електростанціях, і далі все більше і більше потужностей буде вимушено вийти в тимчасовий ремонт протягом весни і літа.

«Тому інколи у нас системі буде відчутний дефіцит, який ми будемо намагатися покрити якраз за рахунок імпорту електроенергії з Європи, а за умови його дефіциту або недостатності, будемо залучати аварійну допомогу або застосовувати певні графіки обмеження споживання для промисловості та бізнесу», – підкреслила Цатурян.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *