У Тернополі виступить польський джазовий гурт O.N.E.

У Тернополі виступить польський джазовий гурт O.N.E.

17 квітня о 19:00 в укритті креативного кластеру Nа пошті, що на вул. Коперника, 4, в Тернополі, у рамках великого туру відбудеться концерт гурту O.N.E.

O.N.E. – перший у Польщі повністю жіночий інструментальний джазовий гурт, потужний, чуттєвий і сповнений свіжих ідей. Сучасний яскравий і самобутній акустичний квартет – фортепіано, тромбон, контрабас барабани – майстерно і рішуче змішує ліризм та пісенність з дикою і безкомпромісною фрі-джазовою енергією.

Вони працюють волелюбно і демократично, і результат – оригінальні композиції в самостійно облаштованому імпровізованому креативному просторі, а тому серед прихильників колективу є глядачі інтелектуальні і брутальні, витончені і самодостатні, скептики і романтики.

Митці мають за честь представляти молоду джазову сцену, як жінки, та прокладати шлях для наступних поколінь юних артисток.

Гурт виступав на великих фестивалях: Польський джаз у Тель-Авіві, Афінський джазовий фестиваль, Польський джазовий фестиваль у Будапешті, B-Jazz у Бельгії, а також на багатьох важливих фестивалях у Польщі.

у 2021 році гурт був номінований на премію FRYDERYKI 2021 у категорії «Дебют у джазі» та нагороджений Гран-прі JAZZ OSCAR Джаз Меломані 2020 у номінації «Нова надія».

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/fwA7DLtQpBUJ7Vsm6

Кількість місць обмежена.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *