У спортсменів Кременеччини – гарні результати Кубка Закарпаття-2018 із зимового регбі (ФОТО)

Спортсмени Кременеччини Тернопільської області взяли участь у щорічних змаганнях із регбі на Кубок Закарпаття. Цьогоріч змагання отримали статус міжнародних.

Ігри проводилися у трьох вікових категоріях: дорослі – жінки, дорослі – чоловіки та юніори до 13 років (U13). Про це повідомляє сайт Кременецької міської ради.

Кременчани боролися у групах чоловіки та жінки – дорослі.

Доросла чоловіча команда з регбі впевнено перемогла команду зі Словаччини у вибірковому етапі змагань. З бойовою нічиєю розійшлися з командою м. Ужгород (15:15). І поступилися команді м. Покровськ (Донецька область). Боровшись за 3-4 місця, представники Кременеччини посіли четверте – з 8 команд.

bb1936c05838419ffd23ff720a1bca42

А жіноча команда отримала першість. Честь команди Кременецької ДЮСШ відстоювали студентки КОГПА, ДНЗ «КПЛ», учні ЗОШ № 1 та Ліцею ім. Уласа Самчука.

За дорослу чоловічу команду виборювали перемоги представники Кременецької ДСНС України, національної поліції України і звичайні спортсмени. У складі команди неодноразово проявив себе і Чемпіон Європи з армспорту Вадим Стецюк.