Стрічка новин

У США переходять на нові форми імміграційних заявок

viza_ssha_ameryka

Імміграційна служба США (USCIS) оновила форми декількох важливих імміграційних заявок, піднявши також тарифи на послуги. До 21 лютого користувачі можуть використовувати як старі, так і нові форми, але після цього USCIS буде приймати тільки нові варіанти, йдеться на сайті відомства. Нові форми можна завантажити за посиланням.

Завантаження з сайту є абсолютно безкоштовною, крім того, можна замовити відправку їх паперових версій поштою, зателефонувавши за номером телефону: 800-870-3676, пише ForumDaily.

Служба також рекомендує перевіряти нову вартість послуг перед подачею заявки і її оплатою, оскільки прохання тих заявників, які не сплатять повну суму, розглядатися не будуть.

Клієнтам, що подають заявки і петиції, що вимагають наявності біометричних даних заявника, необхідно сплатити $ 85 за збір та обробку цих даних, інакше їх заявка також не розглядатиметься.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

1 коментар

  1. Hosting

    А вот в Текумсе, штат Небраска, на здании суда горожане вывешивают несколько сотен флагов в честь каждого уроженца своего города, служившего в вооруженных силах США.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->