Стрічка новин

У США переходять на нові форми імміграційних заявок

Імміграційна служба США (USCIS) оновила форми декількох важливих імміграційних заявок, піднявши також тарифи на послуги. До 21 лютого користувачі можуть використовувати як старі, так і нові форми, але після цього USCIS буде приймати тільки нові варіанти, йдеться на сайті відомства. Нові форми можна завантажити за посиланням.

Завантаження з сайту є абсолютно безкоштовною, крім того, можна замовити відправку їх паперових версій поштою, зателефонувавши за номером телефону: 800-870-3676, пише ForumDaily.

Служба також рекомендує перевіряти нову вартість послуг перед подачею заявки і її оплатою, оскільки прохання тих заявників, які не сплатять повну суму, розглядатися не будуть.

Клієнтам, що подають заявки і петиції, що вимагають наявності біометричних даних заявника, необхідно сплатити $ 85 за збір та обробку цих даних, інакше їх заявка також не розглядатиметься.

Loading...
загрузка...

Схожі публікації

1 коментар

  1. Hosting

    А вот в Текумсе, штат Небраска, на здании суда горожане вывешивают несколько сотен флагов в честь каждого уроженца своего города, служившего в вооруженных силах США.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

// //-->