Юні збаразькі борці привезли «золото» з німецького міста Люккенвальде (ФОТО)

Чемпіонський титул міжнародного турніру здобула команда збаразьких борців Тернопільської області, яка змагалась у німецькому місті Люккенвальде.

Традиційний турнір, який проводить господар змагань – клуб підготовки олімпійських чемпіонів «Люккенвальде»,- відбувся 22-ий раз і зібрав 19 команд з Німеччини, Польщі та Росії. Про це пише у районному часописі Збаражчини «Народне слово» Ірина Сиско.

Збаражчан представили 11 хлопчиків – вихованців фізкультурно-спортивного клубу «Чемпіон» та Збаразької ДЮСШ, яких тренують Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський. Десятеро спортсменів здобули призові місця, з них семеро – перші. Зокрема, золотими медалістами серед молодших юнаків стали Ілля Вінтонович, який змагався у ваговій категорії 28 кг, Влад Хариш (31 кг), Богдан Федчишин (34 кг), Юрій Дячук (50 кг), серед старших юнаків – Богдан Бастюк (42 кг), Андрій Ткач (46 кг), Антон Семенчук (50 кг).

Срібними медалями нагороджені Назар Васьків ( 31 кг) та Вадим Крупський (46 кг).«Бронза» дісталась Арсену Царю (38 кг). Влад Пожогін у ваговій категорії 76 кг на сьомому місці.
Приємно, що і приз кращого борця турніру отримав збаразький спортсмен Богдан Бастюк.

Перемога збаражчан у Люккенвальде, як відзначив президент ФСК «Чемпіон» Петро Король, особливо запам’ятається, адже «золото» вони здобули на цьому турнірі вперше, і це при тому, що у команді було вдвічі менше учасників, ніж у господарів змагань, які посіли друге місце. У попередні роки збаражчанам вдавалось увійти лише до трійки призерів.

«Боротьбою збаразьких борців, – розповів тренер, – були захоплені глядачі, які приїхали на змагання з різних населених пунктів. Їх неабияк дивувала підготовка вихованців місцевої школи боротьби, які демонстрували високий клас і, відповідно, такі ж результати. Потужним стимулом для виступів була присутність наших земляків, які зараз живуть у Німеччині і спеціально приїхали з іншого міста, щоб підтримати команду з рідного Збаража».

Окрім переконливої перемоги, юні борці привезли додому подарунки від організаторів змагань, незабутні яскраві враження від екскурсій по Люккенвальде, Постсдаму, відвідування аквапарку, від тренувань із німецькими друзями напередодні змагань, цікавих зустрічей з давніми закордонними товаришами, яких вони уже не сприймають суперниками, а лише друзями, які щиро розділяють їхні спортивні захоплення.