Американський інвестор зацікавився сміттєзвалищем у Малашівцях, що на Тернопільщині

Американський інвестор зацікавився сміттєзвалищем у Малашівцях, що на Тернопільщині

На Малашівецькому полігоні готовий працювати американський інвестор. Про це розповів очільник міста Сергій Надал. За його словами, підприємець зможе проводити заходи з дегазації. Таким чином підприємство може перетворювати шкідливий звалищний газ  у дешеву електроенергію. Крім того, це будуть додаткові робочі місця для мешканців Малашівців та Тернополя.

Наразі ж сміттєзвалищем займається міська рада. Щороку на рекультивацію з міського бюджету виділяють 1 мільйон гривень. Також виділяють кошти і на місцеве населення.

На звалищі постійно працює техніка, яка трамбує привезене сміття й засипає його сумішшю з кар’єру. Міська рада вивчала цей досвід у Польщі, Угорщині та Австрії.

«Після закріплення за містом території полігону ми отримаємо юридичне право робити там відповідні заходи з дегазації. Хочу підкреслити, що вже є американський інвестор, який готовий на Малашівецькому полігоні «витягувати» газ, який є дуже небезпечним. Це підприємство може перетворювати газ у дешеву електроенергію», – заявив Сергій Надал.
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *