Без тата залишилось двоє дітей: війна обірвала життя Сергія Тришкалюка з Тернополя

Без тата залишилось двоє дітей: війна обірвала життя Сергія Тришкалюка з Тернополя

Сергій Тришкалюк назавжди залишиться 30-річним. Жорстока війна обірвала молоде життя у перший весняний день. Сергій обороняв Україну у складі Сил Спеціальних Операцій. У нього залишилися дружина та двоє дітей. 

Сергій навчався в аспірантурі Західноукраїнського національного університету за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Попереду у нього мало би бути усе життя. Але проклята війна забирає найкращих.     

 «На превелике горе, до Тернопільської громади ангелом повертається Герой Тришкалюк Сергій Ростиславович, 18 жовтня 1993 року народження. Життя воїна обірвалося 1 березня під час виконання бойового завдання у Сумській області.

Щиро висловлюємо співчуття рідним та близьким захисника. Вклоняємося його родині за справжнього, мужнього патріота, який віддано служив Батьківщині. Царство йому небесне! Вічна та світла пам’ять», – йдеться у повідомленні міського голови Сергія Надала.

«Першого березня під час виконання бойового завдання у Сумській області загинув випускник Західноукраїнського національного університету Сергій Тришкалюк.

Сергій був студентом групи ІПЗм-21, захистив магістерську роботу та вступив в аспірантуру за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Він народився 18 жовтня 1993 року, у нього залишилися дружина та двоє дітей.

Університетська родина схиляє голови у скорботі та висловлює щирі співчуття сім’ї, друзям, близьким. Панахида відбудеться завтра, 3 березня, о 17:00 год у Домі печалі (вул. Микулинецька, 27). Віддаймо шану Герою, який самовіддано захищав Батьківщину! Світла та вічна памʼять воїну-захиснику!» – оприлюднили у Західноукраїнському національному університеті. 

Вічна і світла пам’ять Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *