Богдан Яциковський: «На Тернопіллі люди проголосували за радикальні зміни»

За попередніми результатами виборів, які відбулися у новостворених об’єднаних громадах нашого краю, дванадцять кандидатів у депутати від Радикальної партії Олега Ляшка отримали незаперечну довіру виборців та представлятимуть їх інтереси у самоврядних органах влади.

– Голосуючи за кандидатів від РПЛ, люди голосували за назрілі радикальні зміни в Україні, області, у кожному місті, містечку чи селі. І це – закономірно. Адже тільки наша партія має конкретну програму виходу України з системної кризи, чіткий поетапний план розвитку її економіки і на цій основі – зростання соціальних стандартів та значне покращення життя українців.

Я щиро дякую всім, хто 23 грудня прийшов на виборчі дільниці, щоб засвідчити свою активну громадську позицію. Особлива вдячність моїм землякам – мешканцям Білецької об’єднаної територіальної громади, які, попри шалений тиск влади, залякування і масове використання адмінресурсу під час виборчого процесу, віддали свої голоси саме за тих, хто, як ніхто інший, зможуть послідовно та принципово захищати їх інтереси. За результатами волевиявлення громади семеро кандидатів від Радикальної партії Олега Ляшка стали сільськими депутатами.

Така потужна підтримка – результат спільної боротьби людей і нашої радикальної команди за долю об’єднаної громади ще на етапі її створення. Тоді ми разом зуміли захистити вибірмешканців Білої, Плотичі, Глибочка, Горішнього і Долішнього Івачевів, Ігровиці та Чистилова.

Захистили – розбудуємо! Саме на вирішення цього надважливого завдання на Тернопіллі будуть спрямовані зусилля новообраних депутатів від РПЛ у радах Білецької, Копичинецької та Гусятинської ОТГ, нашої територіальної організації та всієї Радикальної партії Олега Ляшка.

Радикальні зміни назріли! Їх підтримали люди. Тож – до праці!

З повагою, Богдан Яциковський, голова Тернопільської територіальної організації РПЛ.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares