Богдан ЯЦИКОВСЬКИЙ: «Патріотизм завжди потрібно підкріплювати реальними справами»

Богдан ЯЦИКОВСЬКИЙ: «Патріотизм завжди потрібно підкріплювати реальними справами»

У празник Святої Трійці на Шумщині відгомонів чотирнадцятий міжобласний мистецько-краєзнавчий фестиваль “Братина”.

Як зауважив депутат обласної ради Богдан Яциковський, це дійство об’єднує людей різного віку і захоплень. Тут збираються поціновувачі української музики, фольклору, мистецтва, історії, культури. Старожили радіють, що сучасники шанують і примножують українські традиції .

– На «Братині» із задоволенням  поспілкувався з народними умільцями, майстрами фольклору і мистецтва. До слова, на фестиваль з’їхалися гості не тільки з нашої області чи України, а й з-за кордону.

За словами Богдана Яциковського, на Тернопільщині любов і відданість Україні є аксіомою. Однак, нерідко деяким популістам патріотичні гасла слугують тільки ширмою для самопіару та різного роду маніпуляцій.

– Конкретними ділами і діями треба доводити, що інтереси громадян є фундаментом для побудови правової, успішної держави. Тим паче, що патріотизм завжди має бути підкріплений реальними справами, – зазначив він.

  • 2206201934
  • 2206201933

І, справді, власним прикладом  Богдан Яциковський втілює любов до рідного краю та його мешканців у повсякденній діяльності –  допомозі дитячим садочкам, школам, лікарням, робочим колективам та окремим громадянам. Зокрема, за його ініціативи і за сприяння Олега Ляшка на ремонт Шумської школи мистецтв надійшло 350 тисяч гривень. Ще раніше майже за 1,5 мільйона гривень державної субвенції, яку депутату обласної ради та його соратникам-радикалам вдалося вибити в уряду, провели утеплення фасаду в Шумській школі, понад 600 тисяч отримали на реконструкцію даху в ЗОШ 1-2 ступенів села Стіжок, а у Рохманівській школі замінили вікна на суму понад 700 тисяч. Також Богдан Яциковський залучив з держбюджету 99 тисяч гривень, за які придбали комп’ютерну техніку в Суразький НВК.

Звичайно, радикальні «підказки» офіційному Києву про необхідність фінансування культурних, освітніх та медичних закладів нашого краю – пріоритет у моїй депутатській діяльності. Однак, усі ці ініціативи не вирішують глобальних проблем соціальної сфери області, та й України в цілому. Тільки потужна фінансова підтримка держави, лише законодавство, яке базується на турботі про людей, а не на лобіюванні інтересів олігархів, здатне вдихнути життя в містечка і села, допоможе українцям відчути себе потрібними рідній країні, – підсумував Богдан Яциковський.

Наталія НАЗАР.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *