Богдан Яциковський: «Щиро прошу Богородицю, щоб оберігала кожного захисника України». Роздуми про свято

Богдан Яциковський: «Щиро прошу Богородицю, щоб оберігала кожного захисника України». Роздуми про свято

Глибоко символічно, що 14 жовтня врочистий передзвін покличе українців до храмів не лише на величний празник Покрови Пресвятої Богородиці, а й нагадає нам про інші знакові дати в героїчній історії народу – свято українського козацтва, 76-у річницю створення УПА, День захисника України.

Пишаюся тим, що мій рід був причетний до священної боротьби за українську соборність, що мій дід – вояк Української Повстанської Армії – боронив її зі зброєю у руках, за що більшовики засудили його до 14 років каторги.

Я маю за честь бути соратником та політичним однодумцем сина легендарного командира ОУН-УПА Романа Шухевича – Юрія-Богдана  – безкомпромісного поборника незалежності.

Я можу чесно та відкрито дивитися в очі нашим славним воїнам, учасникам російсько-української війни на Сході, бо наша Радикальна партія та її лідер Олег Ляшко цілеспрямовано на усіх рівнях  відстоюють їх інтереси.

Молюся, щоб Цариця Небесна оберігала кожного захисника України, бо всі вони – Герої.

Шановні краяни! Щиро вітаю Вас зі святом! Нехай покров Пресвятої Богородиці буде завжди з Вами. Хай повернуться з фронту переможцями, живими та здоровими ваші сини, доньки, чоловіки, брати!

Пам’ятаймо нашу минувшину і шануймо сьогодення. Продовжуймо писати українську історію гідними вчинками та справами, як і належить великій нації!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – Богдан Яциковський, Радикальна партія Олега Ляшка.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *