Богдан Яциковський: «Завдяки допомозі радикалів у лікарні стане тепліше»

Богдан Яциковський: «Завдяки допомозі радикалів у лікарні стане тепліше»

Народний депутат України Ігор Мосійчук та депутат обласної ради Богдан Яциковський побували у містечку Копичинці, що на Гусятинщині. Тут вони зустрілися з медичним персоналом та пацієнтами місцевої комунальної лікарні.

На сьогодні у цьому лікувальному закладі, де повертають здоров’я не лише містянам, а й жителям майже десяти навколишніх сіл, функціонує шість відділень на 95 ліжкомісць.

За словами головного лікаря Степана Гукалюка, лікарня потребує нових енергозберігаючих вікон і дверей. На це потрібно більше мільйона гривень. Також вкрай необхідна апаратура для діагностики, чимало іншого обладнання і транспортні засоби.

А ще лікарі справедливо скаржаться на низькі зарплати і, разом з тим, захмарні ціни на товари та послуги, передусім, комунальні. Наприклад, 84-річний Володимир Березюк все життя  – у медицині, за фахом – хірург. Колишній головний лікар Копичинецької лікарні вже давно на пенсії, але, щоб вижити, змушений працювати на півставки онкологом. Він занепокоєний непродуманими змінами в системі охорони здоров’я і вважає усі «реформи» влади нищівними для медицини.

Ігор Мосійчук та Богдан Яциковський уважно вислухали справедливі нарікання людей на бездіяльність влади, щиро та конкретно відповіли на їх запитання.

А ще, звертаючись до медиків, гості повідомили їм добру новину: за сприяння Радикальної партії Олега Ляшка на заміну вікон в Копичинецькій лікарні буде виділено 300 тисяч гривень.

– Це, звичайно, крапля у морі проблем української медицини в цілому та вашого закладу зокрема. Проте, думаю, що навіть після освоєння цієї суми у лікарні стане тепліше і затишніше. А радикальні зміни – ще попереду. І вони обов’язково настануть, – сказав голова територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *