До уваги представників громадських формувань!

До уваги представників громадських формувань!

Функції у сфері реєстрації громадських формувань передано у відповідні головні територіальні управління юстиції, які як правило розміщуються в обласних центрах.

Однак громадянам з районів, сіл, селищ та міст області не обов’язково їхати до обласного центру, щоб подати документи.

З метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань Міністерством юстиції України видано наказ «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17.06.2016 № 1717/5, відповідно до якого запроваджується пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

Крім того, Міністерством юстиції України наказом від 09.02.2016 року № 359/5 затверджено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, яким громадянам надано альтернативну можливість подачі документів до суб’єктів державної реєстрації головних територіальних управлінь юстиції або до центрів надання адміністративних послуг.

Уповноважена особа центру здійснює усі дії щодо прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань.

Всі центри надання адміністративних послуг Тернопільської області та Кременецький, Чортківський і Тернопільський місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги підключені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань.

Адреси центрів можна знайти на сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Таким чином подати документи для проведення державної реєстрації громадського формування можна не лише до територіального органу Мін’юсту, а й до центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги чи центрів надання адміністративних послуг на вибір заявника.

Інформує Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *