Два удари – два голи

Четвертий домашній матч поспіль не знає радості перемоги «Нива». Не став винятком і поєдинок 8-го туру, у якому наші земляки поступились краматорському «Авангарду» — 1:2, – повідомляє прес-служба тернопільського клубу.

Четвертий домашній матч поспіль не знає радості перемоги «Нива». Не став винятком і поєдинок 8-го туру, у якому наші земляки поступились краматорському «Авангарду» — 1:2, - повідомляє прес-служба тернопільського клубу.

Як грім серед ясного неба став гол у ворота тернопільської команди у дебюті поєдинку – 0:1. Повівши у рахунку, гравці «Авангарду» віддали ініціативу, і ледь за це не були покарані. Проте атакам нападників господарів бракувало і сили, і точності.

Початок другого тайму видався для вболівальників «Ниви» багатообіцяючим. Уже на другій його хвилині арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку і пенальті чітко виконав Ігор Мельник – 1:1. Він же незабаром отримав чудову нагоду записати на свій рахунок дубль, проте не реалізував вихід віч-на-віч з кіпером гостей

Долю ж матчу доволі несподівано вирішив разючий удар футболіста «Авангарду» – 1:2.

Відтак, завдавши всього два удари по воротах, суперник тернополян відібрав у господарів три заповітних очки. Після цієї поразки «Нива» продовжує опускатися на дно турнірної таблиці.