Гроші не пахнуть: на Тернопільщині шахрай наживався на пожертвах для військових

Гроші не пахнуть: на Тернопільщині шахрай наживався на пожертвах для військових

sh

Аферисти використовують сплеск бажання українців допомогти армії

Кампанія зі збору коштів на потреби АТО стала зручним прикриттям для аферистів. Недавно правоохоронці викрили волонтера-шахрая на Тернопільщині. Банка з обклеєними логотипами УНА-УНСО та написом «на потреби бійців української армії» стала скарбничкою для збагачення для непрацюючого жителя Бережанщини.

Увагу правоохоронців привернув уже немолодий чоловік, що стояв поблизу торгового супермаркету з банкою для пожертв. Скляна посудина, як годиться, була закрита кришкою з прорізом для кидання грошей і навіть «опечатана». Та коли правоохоронці поцікавилися у чоловіка, чи є в нього  документи, які уповноважують здійснювати волонтерську діяльність, той розгубився. Виявилося, пожертви зловмисник збирав не для потреб бійців, що воюють на Сході, а для себе.

Зі слів чоловіка, думати над шахрайським  планом збагачення довго не довелося. Уважно розгледівши  в одній із крамниць, якими логотипами та написами обклеєні банки для пожертв, він  із замовленням прийшов до закладу, де надають послуги принтером.  Там роздрукувавувсе, що потрібно, обліпив папером скляну посудину та пішов  на жебри.

Злим намірам 41-річного пройдисвіта перешкодили правоохоронці. Зі слів заступника начальника Тернопільського відділу внутрішніх справ Анатолія Стельмащука, зловмисник  не вперше потрапляє у поле зору міліції. До випадку лжеволонтерством  лиходій перебував у розшуку за вчинення шахрайських дій і підробку документів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares