Інтернет-торги для тернополян на сайтах «OLX» та «АУКРО» завершились втратою грошей – шахраї надурили

Інтернет-торги для тернополян на сайтах «OLX» та «АУКРО» завершились втратою грошей – шахраї надурили

Про шахрайські схеми під час купівлі-продажу в інтернеті правоохоронці попереджали багато разів. Однак мешканці краю продовжують нехтувати елементарними правилами безпеки та віддають гроші лиходіям. Про це повідомляють у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Лише за одну добу двоє тернополян потрапили у шахрайські пастки. 40-річний житель захотів придбати гантелі з сайту «OLX», натомість втратив 600 гривень. Кошти він необдумано поспішив перерахувати на рахунок, який вказав продавець, а той виявився шахраєм. Оплачений товар чоловік так і не отримав, а мобільний аферист вимкнув.

700 гривень віддав шахраю і 30-річний мешканець обласного центру. Їх молодик теж завчасно перекинув на банківську картку невідомого подавця, аби придбати  комплектуючі до ноутбука на сайті «АУКРО». Однак залишився без готівки та товару.

Поліцейські вкотре попереджають мешканців бути обачними та не довіряти невідомим.

Ретельно перевіряйте будь-яку інформацію, не передавайте кошти незнайомим людям. Купуючи речі в мережі інтернет, розраховуйтеся безпосередньо наложеною платіжкою.

Таким чином, якщо товар вам не підійшов, його можна одразу відправити продавцю. Затратите більше часу, однак збережете власні гроші.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares