Касовий чек на суму більше 200 гривень: коли платник ПДВ відображає у звітності

Касовий чек на суму більше 200 гривень: коли платник ПДВ відображає у звітності

Відповідно до п.п. «б» п. 201.11 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) , підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку). Про це повідомили у в ідділ і організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області .

Зауважимо, що у разі використання платниками для розрахунків із споживачами реєстраторів розрахункових операцій , касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням податку, та суму цього податку, що сплачується у складі загальної суми.

Враховуючи те, що платник податку, при відсутності податкової накладної, не має права віднести до складу податкового кредиту ні всю суму ПДВ, ні її частину, вказану у касовому чеку, в якому загальна сума отриманих товарів/послуг перевищує 200 гривень, то , відповідно , такий чек у розділі ІІ податкової декларації з ПДВ не відображається.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *