Коляда із заходу на схід: до тернопільських бійців завітав вертеп (ФОТО, ВІДЕО)

З колядою, щедрівками та різдвяною зіркою до зведеного загону поліцейських Тернопільщини завітали представники Молодіжного націоналістичного конгресу. Бійцям, що несуть службу на східних рубежах показали справжній театралізований виступ, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

У вертепі взяли участь представники Всеукраїнської громадської організації з Тернополя, Києва, Львова, Дніпра. Голова тернопільського осередку МНК Василь Панькевич зазначає, що історія народження Христа по-особливому сприймається на східних рубежах, а бійцям приносить часточку родинного свята та дух Різдва. Вертеп вже мали змогу побачити чимало мешканців Луганської та Донецької областей, а також працівники поліцейських підрозділів та Нацгвардії України.

Добру звістку про те, що народився Син Божий учасники релігійного дійства принесли і тернопільським поліцейським, котрі несуть службу в Лисичанську. Персонажі вертепу потішили оригінальною версією біблійної історії, вкотре нагадавши, що добро завжди перемагає зло.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *