Колишнього начальника Тернопільського гарнізону призначено першим заступником начальника Генштабу ЗСУ (ФОТО)

Колишнього начальника Тернопільського гарнізону призначено першим заступником начальника Генштабу ЗСУ (ФОТО)

Колишнього командира 11-ї Тернопільської окремої артилерійської бригади та заодно начальника місцевого гарнізону Сергія Корнійчука днями призначено першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Сергій Корнійчук на Тернопіллі людина відома. За свою багаторічну службу здолав чи не усі щаблі армійської ієрархії. Про таких, як він, кажуть: народився справжнім військовим. За його плечима великий та вагомий шмат життя. А це, безсумнівно, набутий досвід, високий професіоналізм і вишкіл, які задарма не даються, і які, безсумнівно, є неоціненним скарбом.

Він перший із військових на Тернопільщині удостоївся високої честі бути номінованим на звання «Людина року».

Стосунки із підлеглими завжди намагався будувати так, щоб вони не вбачали у ньому лише людину, яка стоїть на засадах порядку, дисципліни і виконання поставлених завдань. І хоча у військовій справі це немаловажний фактор, але Сергій Петрович прагне, аби як офіцери, так і прості солдати побачили у ньому людину, до якої можна звернутися з будь-якого питання.

Сергій Корнійчук закінчив Хмельницьке артилерійське училище, пройшов усі командирські посади тактичного рівня від командира взводу до командира бригади. У 2014-2015 роках був начальником Озброєння ЗС України, а потім став першим заступником головного інспектора Міноборони. Зараз він генерал-лейтенант. Обидва генеральські звання йому присвоєно під час війни.

Василь ЛАБАЙ, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares