Мальовнича Україна на полотнах тернопільського художника Миколи Мельника

Виставку живописних полотен художника Миколи Мельника відкрили в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді за адресою вулиця Нечая, 29.

До кінця березня всі охочі можуть переглянути 18 полотен майстра. Це – лише невелика частина його творчого доробку. Чимало його полотен знаходяться у музеях та приватних колекціях.

DSC_0578

DSC_0574

Усі роботи пана Миколи сповнені любові до України. Дивлячись на них, можна побачити унікальність та принади кожного куточку країни, де побував майстер: чи то Карпати, Буковина, чи рідне Тернопілля.

Вже більше як півстоліття чоловік тримає в руках пензель і малює чудові місця, хороших людей, речі, які він хоче зберегти для майбутніх поколінь. Влітку бере намет і мандрує Україною, щоб відтворити на полотні замки, фортеці, храми, пейзажі. У його роботах відчувається неабияка енергетика, а картини неначе оживають та відкриваються у всій красі глядачам.

– На виставці представлені картини, створені у різні роки, – розповідає художник. – Малювання – це мій особливий стиль життя. Без цього заняття не уявляю себе, завжди стараюся створювати щось нове та цікаве, багато працюю над собою, вдосконалюю  техніку, шукаю нові сюжети. Однак меж досконалості немає. Інколи дивлюся на вже готові картини і виникає бажання щось домалювати чи підправити.

Микола Мельник малює олійними фарбами. Працює в трьох видах живопису: портрет, пейзаж і натюрморт. Багато творів художника є у приватних колекціях у США, Польщі, Німеччині, Словаччині, Казахстані, а також в музеях Чернівців, Кам’янець-Подільського, Тернополя.

Юля ТОМЧИШИН.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares