Меліса знімає стрес, а герань врятує від нічних жахів

Меліса знімає стрес, а герань врятує від нічних жахів
Запахи можуть позитивно впливати на стан нашого організму

Аромат лаванди збуджує в мозку особливі альфа-хвилі, які дозволяють людині розслабитися і швидко заснути. Причому спати вона буде спокійно, без пробуджень серед ночі. Запах ванілі, хоч він і здається досить «агресивним», насправді дає відчуття спокою і безпеки, знімає втому і перевтому. Олія з липових квітів має м’яку заспокійливу дію. Добре вдихати її запах безпосередньо перед тим, як лягти спати. Аромат меліси корисний тим, хто протягом дня зазнав стресу. Адже після стресових ситуацій ми часто довго не можемо заснути. Цей запах допоможе прийти в норму і без проблем відійти до сну. Це – відомий заспокійливий засіб. Надихавшись ароматом м’яти, ви будете спати спокійно і глибоко. Запах герані заспокоює нервову систему й не тільки зміцнює сон, а й допомагає позбутися нічних кошмарів.

Тим, хто із зусиллям засинає, можна порекомендувати олію апельсина, кедра, мандарина, ялівцю, мирри та кипариса. Від неспокійного сну допоможуть олія лаванди, неролі, ромашки й ладану.

Уникайте перед сном аромату жасмину. Він посилає в мозок бета-хвилі, які подразнюють нервову систему і збуджують хворобливу чутливість. У результаті нам може бути складно заснути, а крім того, ми можемо зазнавати розлад з найменшого приводу. Запах грейпфрута робить сон неспокійним. Крім того, він може викликати уві сні відчуття страху та сприяти нічним кошмарам. Сам по собі лимонний запах не наносить шкоди, але він більше бадьорить, ніж заспокоює. Краще вдихати його вранці, щоб швидше прокинутися.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares