На Луганщині готують рух за приєднання до Росії

На Луганщині готують рух за приєднання до Росії

У Перевальському районі, що у Луганській області, місцеві активісти-сепаратисти формують новий рух, який пропагуватиме приєднання до Росії. Ідею підтримують більшість місцевих жителів та очільник районної адміністрації. Новину повідомляє «Преса України».

Мешканці Перевальського району створили ініціативну групу, яка займатиметься налагодженням «зав’язків» із сусідньою РФ.

«Російська Федерація для населення республіки є певним гарантом запобігання гуманітарної катастрофи, до якої нас намагається підштовхнути сьогоднішня українська влада. Підтримую особисто таку ініціативу та вважаю її запорукою успіху республіки», – заявив глава районної адміністрації Віталій Михайлов.

Михайлов, зокрема, не приховує власної позиції та вважає такий крок місцевих активістів – початком нормального життя людей у «ЛНР».

«Ми повністю підтримуємо ініціативу громадських діячів і бажаємо якнайшвидшого возз’єднання з нашими братами», – додав Михайлов.

Нагадаємо, один з організаторів терористичної структури на Сході України під назвою «Донецька народна республіка» Андрій Пургін в інтерв’ю кримському журналісту зізнався, що на сьогодні у «ДНР» повністю відтворена тоталітарна система влади, яка була в довоєнний час була створена в регіоні сумнозвісною Партією регіонів.

Джерело: «Преса України»


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *