На Тернопіллі призначили нового керівника

На Тернопіллі призначили нового керівника

На посаду начальника Головного управління ветеринарної медицини в Тернопільській області призначили Володимира Богоноса.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна 18 вересня представив нового керівника колективу. Очільник області зазначив, що підходи щодо кадрової політики суттєво змінились і категорично виключають корупційну складову.

«При відборі кадрів ми керуємось рівнем професійності та бажанням змінювати область у кращому напрямку . Дисципліна та відповідальність – це принципові позиції в системі сьогоднішнього управління краєм», – підкреслив Степан Барна.

Також голова ОДА наголосив, що представники управління не повинні перешкоджати бізнесу, а навпаки допомагати його розвитку в області.

«Ми маємо 86 підприємств, котрі здійснюють заготівлю м’ясних виробів. Ці підприємства потребують допомоги з боку управління ветеринарної медицини. Також в області діє 28 ринків, які мають відповідні можливості.  Питання контролю якості харчових продуктів на ринках має вирішуватись належним чином», – додав Степан Барна.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *