На Тернопільщині 23-річний ланівчанин потрапив на гачок інтернет-шахраїв

На Тернопільщині 23-річний ланівчанин потрапив на гачок інтернет-шахраїв

Потрапив у шахрайську пастку в інтернет-торгах мешканець Лановеччини. Молодик справно перерахував кошти продавцю, однак бажаного товару так і не отримав, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Понад 10 тисяч гривень переслав  на рахунок невідомого зловмисника 23-річний ланівчанин, який хотів придбати новенький мобільний.  Продавець пообіцяв вранці відправити товар наступного дня, однак його номер наступного дня перестав відповідати. Ґаджет не знайшов нового власника, натомість заробив черговий шахрай.

Поліцейські вкотре застерігають торгувати в мережі розсудливо! Аби не втратити свої гроші, при покупці слід якнайретельніше спілкуватися з продавцем, задавати питання про товар. Важливо переглянути увесь крам продавця. Перевірте чи часом фотографії товару не взяті з Інтернету, вимагайте надіслати додаткові фото та відео через різні мобільні додатки. Їх у наш час є достатньо, тож переслати фото через «Viber» чи «WhatsApp» може кожен. Зрештою, завжди можна перевірити в «Google» ім’я продавця, номер його картки чи телефону.  Якщо це шахрай, то, можливо, хтось уже про це написав, адже в Інтернеті складаються «чорні списки» шахраїв.

Найкраще купувати товар з післяоплатою, а відмова продавців відправляти його наложенною платіжкою, має одразу Вас насторожити.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares