На Тернопільщині представили нового керівника фіскальної служби

На Тернопільщині представили нового керівника фіскальної служби

Нового керівника управління Державної фіскальної служби Тернопільщини представили колективу 27 жовтня. Ним став підприємець Ігор Комендат.

Як повідомили у відділі комунікацій управління ДФС у Тернопільській області, нового очільника представив 27 жовтня головний податківець України Ігор Білоус.

«У країні тривають зміни, і від нас зараз дуже багато залежить. Потрібно не лише забезпечувати стабільні надходження до бюджету, а й ефективно працювати над змінами безпосередньо у системі. Потрібно подолати стереотип, що наша служба – це служба корупціонерів і людей, які тиснуть на бізнес», – зазначив під час представлення Ігор Білоус.

Ігор Комендат народився 1976 року в  м. Костополі Рівненської області. У 1997 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, за освітою – економіст-правознавець.

Займався підприємницькою діяльністю. З вересня 2006 року – директор ТОВ «Будівельні інвестиції – Тернопіль», з березня 2011 року – директор ТОВ «Фора С» (за сумісництвом).

З 2009 року – уповноважений Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва з питань захисту прав підприємців у Тернопільській області (на громадських засадах).

З липня 2014 року був помічником народного депутата України Віталія Чугуннікова.

З 18 вересня виконував обов’язки начальника ГУ ДФС у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *