На Тернопільщині внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та ООС можуть подати заяви на отримання пільгових кредитів для придбання житла

На Тернопільщині внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та ООС можуть подати заяви на отримання пільгових кредитів для придбання житла

Із 3 грудня 2019 року Тернопільським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний  фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» розпочинається прийом заяв про намір отримати пільговий кредит під 3 відсотки річних на придбання житла від громадян – учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

Заяви приймаються до 5 грудня 2019 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (вхід з вул. Шашкевича) із 9.00 до 18.00 години.

Заяви також можуть бути надіслані засобами поштового або електронного зв’язку. Додаткова інформація про умови кредитування на офіційному сайті регіонального управління Держмолодьжитла, за посиланням tr.molod-kredit.gov.ua.

У разі виникнення питань щодо подання та/або реєстрації заяви про намір отримати кредит на придбання житла громадян – учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб, можна звертатися за такими номерами телефону: (0352) 43 09 78, (044) 275 01 39, (044) 284 0 685, (044) 284 0 696.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares