На Тернопільщині виявлено три штами вірусів грипу

На Тернопільщині виявлено три штами вірусів грипу

В області циркулює три штами вірусів грипу – A/California(H1N1), A/Швейцарія/(H3N2) та В/Phuket.

На Тернопільщині з початку епідсезону 2015-2016рр. (з 28.09.2015 року до 12.01.2016 року) перехворіло ГРВІ майже сорок тисяч населення – 39377 осіб, що складає 3,7% від всього населення, в тому числі дітей віком до 18 років 22285, що складає 56,6%. Таку цифру озвучив начальник Головного управління Держсанепідслужби України в Тернопільській області Володимир Паничев.

– В області клінічно і лабораторно підтверджено грип у дванадцятьох хворих. Зафіксовано і три випадки смертності. Проте жодного зареєстрованого випадку захворюваності на грип типу А Н1N1 та смерті від нього на Тернопільщині немає – продовжив він. – Прогнозовано в області відбувається циркуляція трьох штамів вірусів грипу – A/California(H1N1), A/Швейцарія/(H3N2) та В/Phuket, антигени яких входять до сезонних рекомендованих вакцин.

Він стверджує, що досі з початку епідсезону епідемічний поріг не перевищено у жодному районі області.

– За результатами щотижневого обласного та щоденного по місту моніторингах захворюваності на грип та ГРВІ епідемічна ситуація в області відповідає середньому показнику для відповідної пори року – майже аналогічним минулорічним показникам.

Окрім того, зазначено, що проводиться моніторинг дотримання температурного режиму в навчально-виховних закладах самими фахівцями Держсанепідслужби у Тернопільській області.

За отриманими прес-службою даними, з початку опалювального періоду (жовтень 2015-січень2016) заміри температурно-вологісних режимів проведено у 540 загальноосвітніх навчальних закладах та 354 дошкільних навчальних закладах. І в принципі, таки встановлено, що в значній частині освітніх закладів області та м.Тернополя даний температурний режим дотримується.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares