На Зборівщині до залозецьких школярів завітали відомі художники: досвідчених майстрів пензля вразили таланти сільських дітей (ФОТО)

На Зборівщині до залозецьких школярів завітали відомі художники: досвідчених майстрів пензля вразили таланти сільських дітей (ФОТО)

Творчо-мистецька група «Євген Удін і Компанія» побувала у дитячій музичній школі села Залізці Зборівського району. Талановитих залозецьких гуртківців та  тернопільських художників і педагогів об’єднала любов до творчості, спільні мистецькі проекти, бажання пізнавати нове та розвивати таланти.

FB_IMG_1511127923163

Тернопільські гості, переступивши поріг відділення дизайну школи, були приємно вражені творчістю юних гуртківців. Звичайні сільські діти, які з навколишніх сіл у будь-яку погоду добираються хто пішки, хто автобусом чи велосипедом на заняття гуртка образотворчого мистецтва, зуміли створити такі професійні роботи, які прикрашають стіни кабінету. У маленькому приміщенні не перерахувати дитячих мистецьких шедеврів, які високо оцінили професіонали.

Юні залозецькі художники брали участь уже в трьох художньо-мистецьких пленерах, які організовувала у Тернополі творча група «Євген Удін і Компанія» разом з місцевою владою. Мальовничі карпатські краєвиди лягли на полотна дітей під час V художньо-мистецького пленеру, який проходив у мальовничому селі Криворівня, що на Івано-Франківщині. Заложці представляли Ірина Білокур, Марія Дереженець та Марія Кусяк.

Особливо усіх вразив осінній пейзаж із пластиліну Марічки Кусяк. З тих пір пленеристи із щирістю називають її «пластиліновою дівчинкою». Під час VI пленеру «Палітра буковинського краю», що проходив у Чернівцях влітку, величну чернівецьку архітектуру, відомі скульптурні пам’ятки майстерно відтворили разом із тернопільськими дітьми і залозецькі. Наймолодша учасниця пленеру Бронецька Діанка вразила художників своєю наполегливістю, бажанням творити і вчитися. Найпотужнішою була команда із Залозець на VII пленері «Козацька палітра» у Теребовлі. Щасливими, з подарунками і грошовими преміями та натхненням до творчості повернулися діти до рідної школи.

Гості з Тернополя розповіли про власний мистецький шлях, а також висловили щиру вдячність керівникам школи, які сприяють розвитку мистецьких здібностей у своїх учнів.  Зокрема подяку отримав директор Залозецької музичної школи Ярослав Горішний та викладач відділення дизайну Ольга Мищук, яка разом зі своїми вихованцями їздить на всі пленери. Саме завдяки її щоденній праці діти показують такий високий результат у мистецтві, зазначили гості.

Під час зустрічі панувала тепла і щира атмосфера. Художники з Тернополя Володимир Шумило, Любов і Володимир Поворозники, Микола Кафтан, Оксана Бурда подякували батькам вихованців за допомогу, розуміння та віру у своїх синів та дочок.

– У вас дивовижно талановиті діти, – звернувся до батьків учнів заслужений художник України Євген Удін.  – Підтримуйте їх, старайтеся сприяти розвитку їхніх здібностей. Можливо, серед них підростають відомі художники.

Учасники творчо-мисте-цької групи «Євген Удін і Компанія» привезли школярам у подарунок торт та мистецькі товари. Директор Залозецької ДМШ Горішній Ярослав Васильович подякував тернопільським гостям за цікаву творчу зустріч і запросив провести пленер у Залізцях – мальовничому куточку Тернопільщини, яке заслуговує на те, щоб його краєвиди були зображені на полотнах юних та досвідчених художників.

FB_IMG_1511127895968

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *