Надійний захист для вікон та дверей

Надійний захист для вікон та дверей

У будь-яку пору року і в будь-яку погоду ваш дім та офіс найкраще зможуть захистити від вітру, сонця та холоду – жалюзі, а від грабіжників – автоматичні ворота. Окрім практичної користі, усе це виглядає ще й привабливо, покращуючи інтер’єр ваших оселі чи робочого місця. Сайт https://grf.lviv.ua/zhalyuzi-goryzontalni пропонує вам на вибір найширший асортимент горизонтальних та вертикальних жалюзі, тканевих ролетів, плісе, воріт, ролокасет, рефлексолів, рафштор, маркізів, римських штор, автоматики, а також протимоскітних сіток.

Вертикальні і горизонтальні жалюзі: які обрати?

Головною сонцезахисною системою у приміщенні є жалюзі, які поділяються на вертикальні та горизонтальні. Найбільшими перевагами горизонтальних є невисока ціна, компактність, добрий захист від прямих сонячних променів, а також практичність, що дозволяє їх легко помити та очистити.

У той же час вертикальні жалюзі характеризують значно затишніший вигляд, яскраві, індивідуальні та нестандартні інтер’єри.

Іншими словами, горизонтальні жалюзі краще застосовувати на невеликих вікнах, або таких, що потрібно щільно закрити від сонячних променів. А от вертикальні підходять до великих вікон, з різноманітними декоративними вимогами.

Штори-плісе: тканина замість ламелів

Ще одним цікавим інтер’єрним дизайнерським рішенням є використання для захисту від сонця штор-плісе на вікнах. Подібний сонцезахисниий елемент дуже схожий за своїм виглядом на горизонтальні жалюзі, але замість звичних смужок-ламелів у них використовується тканина.

Штори-плісе є компромісним рішенням між звичними шторами та жалюзі, адже збираються у щільні складки і залишаються практично непомітними на вікнах.

Маркізи: захист не лише від сонця, а й від дощу

Найкращими тентами, які захистять оточуючих від сонця та дощу є терасні маркізи, які набувають усе більшої популярності і особливо широко використовуються у заміських будинках та на дачах. Встановивши горизонтальну маркізу, ви зможете самостійно керувати сонцем, а якщо розпочнеться дощ, то конструкція дуже легко відкривається.

Крім того, дуже популярними є висувні маркізи серед власників ресторанів та кафе, адже є незамінними під час облаштування літніх майданчиків.

Замовити жалюзі, штори-плісе, маркізи та багато інших сонцезахисних конструкцій за чесною ціною ви можете на сайті https://grf.lviv.ua/zhalyuzi-goryzontalni.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *