Нахабний шахрай прийшов до жительки Тернопільщини й забрав усі заощадження на «операцію онуки, яка потрапила в ДТП»

Нахабний шахрай прийшов до жительки Тернопільщини й забрав усі заощадження на «операцію онуки, яка потрапила в ДТП»

До працівників Тернопільського районного управління поліції звернулась місцева жителька. Пенсіонерка розповіла, що їй зателефонувала нібито онука і повідомила, що потрапила під колеса автомобіля. Дівчина просила гроші на операцію.

Як повідомили в обласній поліції, за деякий час до помешкання пенсіонерки прийшов невідомий. Чоловік забрав усі заощадження потерпілої – а це понад 50 тисяч гривень. Незнайомець сказав, аби жінка не хвилювалась, – з її онукою все буде добре. Він пообіцяв, що повернеться за пенсіонеркою, щойно перерахує кошти на банківський рахунок лікарні, та доправить її до медичного закладу, аби побачитися з родичкою.

Не дочекавшись «добродія», заявниця зателефонувала на мобільний онуки. Дівчина повідомила її, що в ДТП не потрапляла і знаходить в іншому місті. Тоді жінка зрозуміла, що її ошукали.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до ч.4 ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські вживають заходів, аби встановити осіб, причетних до злочину.

Правоохоронці нагадують про те, що не варто довіряти невідомим особам. Будь-яку інформацію, що стосується передачі коштів на лікування родичів варто уточнювати і ретельно перевіряти.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *