Національний заповідник «Замки Тернопілля» підписав угоду з Посольством США в Україні (ФОТО)

У Вишнівецькому палаці відбулося підписання угоди між Національним заповідником «Замки Тернопілля» і Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні у рамках отримання гранту Посольського фонду США збереження культурної спадщини (AFCP). Про це повідомили у прес-службі ТОДА. 

4

Представники делегації ознайомилися з Вишнівецьким палацово-парковим комплексом XVI-XVIII ст. Відтак із вітальними словами виступили прес-аташе відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Ярина Ференцевич та генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолій Маціпура.

Привітав присутніх голова обласної державної адміністрації Степан Барна. «Вишнівецький палац – колишня резиденція останнього представника князівського роду Вишневецьких – унікальна пам’ятка історії та культури, відома далеко за межами Тернопілля, – наголосив Степан Барна. – Тому для нас дуже важливим є відновлення та збереження у належному стані замків і палаців. Дякуємо нашим іноземним партнерам за підтримку і допомогу. Сподіваємося, наша співпраця у такому форматі буде продовжуватися».

Посольський фонд США збереження культурної спадщини (AFCP) підтримує збереження пам’яток культури і традиційних мистецьких форм. із 2001 року Посольський фонд США збереження культурної спадщини надав фінансову підтримку більш як 800 проектам із понад 100 країн. Підтримані проекти – це відновлення стародавніх та історичних будівель,  збереження рідкісних музейних колекцій, охорону важливих  археологічних розкопок та документування зникаючих традиційних ремесел і корінних мов. Понад 46 мільйонів доларів, вкладених у ці проекти, демонструють повагу США до культурної спадщини інших країн.

3

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares