Німецьке свято у Лондоні

Німецьке свято у ЛондоніЛондон. “Вемблі”. Головний матч сезону.

Після урочистої церемонії відкриття, де на полі сотні акторів в лицарських обладунках втілили битву середньовічних прихильників “Баварії” і “Борусії”, розпочалася не менш масштабна футбольна боротьба.

Спершу на полі домінувала і створювала моменти “Борусія”, а от приблизно усередині першого тайму вперед пішла вже “Баварія”. Та все ж до 60 хвилини гри ворота суперників залишалися «сухими».

Зате все змінилося в ендшпілі поєдинку. Насамперед, нападник мюнхенців голландець  Роббен не встиг на долю секунди, щоб замкнути простріл Мюллера у порожні ворота. Проте вже невдовзі він повністю реабілітувався: віддав пас своєму одноклубнику Манджукічу настільки зручно, що хорватові залишалося лише розстріляти ворота «Борусії» – 0:1.

Дортмундці пішли вперед великими силами і таки досягли успіху – одинадцятиметровий штрафний удар майстерно виконав Гюндоган.

Коли вже здавалося, що гра йде до овертайму, а може й до 11-метрових, знову на авансцену вийшов кращий гравець фінального матчу Ар’єн Роббен. На 89 хвилині основного часу він прорвав центр захисту “Борусії” і проштовхнув м’яч у її ворота – 1:2.

У Дортмунда не залишалося часу щоб врятувати ситуацію. Фінальний свисток назвав нового володаря почесного трофею – найсильнішим клубом Європи стала «Баварія».