Новий вектор у міжнародному співробітництві: ЗУНУ співпрацюватиме з американським університетом

Новий вектор у міжнародному співробітництві: ЗУНУ співпрацюватиме з американським університетом

У класичному університеті Тернополя підписали договір про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Університетом Шеперд.

Університет Шеперд – державний заклад вищої освіти у Шепердстауні, який пропонує широкий спектр академічних програм для студентів у Західній Вірджинії, у країні та світі.

Привітавши присутніх,  ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий промовив: «Дорогі колеги! Партнерство із вишем Сполучених Штатів Америки – це новий вектор у міжнародному співробітництві класичного університету Тернополя. Ми розпочинаємо плідну роботу у підготовці висококваліфікованих фахівців, працюємо, аби реалізувати освітні та наукові проєкти в інтернаціональному просторі».

Під час спілкування сторони обговорили розвиток вищої освіти та академічну мобільність, домовилися про організацію соціально-культурних програм,  проведення спільних досліджень, наукових заходів й практичних конференцій.

Президентка Університету Шеперд сказала: «Ми віддані нашим основним цінностям: навчання, залучення, чесність, доступність і спільнота. Сьогодні ми разом об’єднуємося, щоб надихнути людей формувати світ».

У зустрічі взяли участь проректорка з міжнародної діяльності Оксана Десятнюк, директорка навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль, а також представники Університету Шеперд: докторка Келлі Харт, віце-президентка з управління зарахування, Вілл Белл, директор приймальної комісії, Юаньян Емілі Лю, директорка з міжнародних справ.

Налагодженню відносин між  університетами США та України сприяв генерал Джон Уортон, який у вітальному слові зазначив: «Для мене велика честь знати, що сьогодні провідні університети США та України розпочинають співпрацю. Переконаний, що разом ви зробите багато чудових речей і будете партнерами у проєктах, заходах та програмах обміну. Дякую усім, хто зробив цю важливу подію реальністю».

Впевнені, що наше співробітництво – це міжкультурні комунікації, кооперація у грантових програмах, організація платформ для стажування викладачів та студентів на суміжних освітніх програмах.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *