Новий акт вандалізму: у Польщі на залізничній станції висипали 160 тонн українського зерна

Новий акт вандалізму: у Польщі на залізничній станції висипали 160 тонн українського зерна

Новий акт вандалізму – вночі з 24 на 25 лютого на станції Котомеж у Польщі була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів. Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу.

Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

“Українська сторона сумлінно виконує свої зобов’язання і згідно домовленостей з польським урядом не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Це підтверджено на офіційному рівні – ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – не залишається там”, – зазначив Кубраков.

Він нагадав, що це вже четвертий випадок вандалізму на польских залізничних станціях.

“Четвертий випадок безкарності і безвідповідальності” – прокоментував міністр.

“Укрзалізниця фактично щодня фіксує системне псування українських вантажів на території Польщі. Це злочин проти України, який вийшов з-під контролю. І чим довше ситуації буде приділятися з боку Польщі недостатня увага та не прийматимуться відповідні рішення, тим більш складною та неконтрольованою ставатиме ситуація, – прокоментувала пресслужба “Укрзалізниці”.

Там додали, що єдиний вихід — це пошук рішень на двосторонньому рівні.

Як наголосили в УЗ, цим правопорушенням також буде відповідне звернення до правоохоронців Польщі.

Представники польської поліції прокоментували TVP3, що отримали повідомлення про інцидент зранку 25 лютого. Йдеться про висипану кукурудзу. Нині правоохоронці встановлюють обставини події.

ZAXID.NET звернуло увагу, що першою про висипане зерно повідомила Facebook-сторінка фермерського господарства Ojdana, що належить фермеру Губерту Ойдані. Він балотувався на останніх парламентських виборах від проросійської партії «Конфедерація», відомої своїми українофобськими заявами, пише видання.

Зокрема, на цій сторінці, схоже, іронізують, що була «несправність механізму закриття».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *