«Нива» повертається!

Після кількарічної перерви тернопільська команда знову гратиме у Першій лізі українського футболу

Після кількарічної перерви тернопільська команда знову гратиме у Першій лізі українського футболуПідвищення у класі стало можливим завдяки двом перемогам у спарингу з ФК «Одеса» – в гостях та вдома. Причому, відрадно зазначити, що, забивши два «сухих» м’ячі на одеському стадіоні, минулої неділі, тернопільські футболісти продемонстрували високу майстерність і в рідних стінах.

Більше того, наші хлопці не тільки не грали від оборони, аби втримати позитивний для себе результат, а, навпаки, упродовж дев’яноста хвилин гостро атакували та задавали тон у грі. Як підсумок – тріумф з більш, ніж переконливим рахунком 4:1.

У «Ниви» голи забили Кікоть (22 хв.), Тарас Яворський (45 хв.), Данищук (62 хв.) та Товкацький (86 хв.)

У гостей на 64 хвилині гри з одинадцятиметрового відзначився Балабанов.

Фінальний свисток  Віталія Дяденка з Кіровограда прозвучав відразу ж після гострої чергової атаки тернополян. Відтак заповітна путівка у Першу лігу знайшла свого господаря.

Після поєдинку головний тренер футбольного клубу «Нива» Ігор Яворський, приймаючи палкі вітання від уболівальників та гравців, зокрема відзначив: «Ми цілий рік працювали і самовіддано трудилися. Це позитивний і плановий результат. І, чесно кажучи, вже обдумую майбутні плани. У Тернополі завжди любили футбол. Я хотів би подякувати всім вболівальникам. Тим вірним, які до кінця йшли з командою».