Освітлення тернопільського парку «Національного відродження» обійдеться у 922 тис грн

Освітлення тернопільського парку «Національного відродження» обійдеться у 922 тис грн

Більше трьох мільйонів гривень виділили на потреби управління культури в Тернополі. За ці гроші оновлять комп’ютерну техніку у бібліотеках міста, відновлять два громадських туалети у парку «Топільче» та «Національного відродження» і капітально відремонтують палац культури у Пронятині. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Крім цього, зазначив міський голова Сергій Надал, гроші спрямують і на освітлення  у парку «Національного Відродження». Також з цієї суми 150 тисяч виділять на реконструкцію пам’ятника жертвам чорнобильської трагедії і два мільйони гривень – на встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

«Галузь культури отримає більше трьох мільйонів гривень. З цієї суми 100 тисяч піде на оновлення комп’ютерної техніки у міських бібліотеках, 380 тисяч гривень на ремонт громадського туалету в парку «Національного відродження». Взагалі цього року плануємо відновити два таких туалети. Ще один на масиві «Дружба», при вході у парку «Топільче». 922 тисячі піде на освітлення парку «Національного відродження» та 118 тисяч гривень – на ремонт будинку культури у «Пронятині», – сказав очільник міста.

Слід нагадати, що міська рада також планує оновити стадіон у парку «Топільче» за «Орнавою». На це виділять 1,5 мільйона гривень з міського бюджету. Стадіон буде зі штучним трав’яним покриттям. Допомогти у ремонті пообіцяли представники Федерації футболу України.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *