Прем’єр-Ліга, восьмий тур

«Таврія» – «Металург» З. − 3:1. Матч-відкриття 8-го туру Чемпіонату ПЛ ознаменувався першою у сезоні перемогою сімферопольців та дебютним хет-триком.

«Севастополь» – «Карпати» – 1:0. Єдиний гол бразильського дебютанта господарів Фарлея приніс другу у сезоні перемогу його команді.

«Шахтар» – «Металіст» – 1:1. Нічия у Донецьку нічого не змінила у розташуванні двох перших команд: харків’яни − перші, «гірники» − другі.

«Говерла» – «Ворскла» – 1:2. Полтавська команда у нинішньому Чемпіонаті не програє на виїзді, а серія невдач закарпатців дещо затягнулась.

«Зоря» – «Арсенал» – 4:0. Луганці зуміли перервати домашню серію невдач проти арсенальців, вигравши на своєму полі вперше за 6 років.

«Волинь» – «Металург» Д. − 1:0. Лучани зуміли здобути першу домашню перемогу над незручним суперником, а гості не втілили навіть в один гол помітну ігрову перевагу.

«Чорноморець» – «Іллічівець» – 1:0. Одесити виграють на внутрішній арені 5-й матч поспіль, наздогнавши «Дніпро». Маріупольці втрачають одну позицію після поразки.

«Динамо» – «Дніпро» – 1:1. Поєдинок двох знакових команд завершився логічною нічиєю, враховуючи два різні тайми, які принесли мінімальні перемоги суперникам.