Професор ТНЕУ Микола Лазарович презентував тернопільським артилеристам книгу «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» (ФОТО)

Професор ТНЕУ Микола Лазарович презентував тернопільським артилеристам книгу «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» (ФОТО)

У День соборності України, український історик, доктор політичних наук, професор Тернопільського національного економічного ніверситету, заслужений працівник освіти Микола Лазарович презентував тернопільським артилеристам книгу «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». Книга видана міністерством інформаційної політики на українській, російській та англійській мовах. Вона містить інтерв’ю, спогади та розповіді учасників сучасної російсько-української війни на Сході нашої держави, також представлена хронологічна таблиця подій в зоні проведення АТО з 2014 по 2018 рік. Про це пише Юрій Кульпа на своїй фейсбук-сторінці (фото автора).

Сам автор у 2015-2016 роках захищав територіальну цілісність та Незалежність нашої держави під час четвертої хвилі мобілізації, був командиром взводу одного із підрозділів 14-ї окремої механізованої бригади, тому було про що розповісти, а також згадати побратимів з Тернополя.

Під час зустрічі з армійцями Микола Лазарович розповів про періоди становлення Української держави протягом ста років, зокрема про українських січових стрільців, які відчули на собі трагедію розшматованої нації під час першої світової війни, УПА та підпілля українських патріотів, провів паралелі між сторічними подіями та сьогоденням.

На згадку про зустріч з військовослужбовцями у частині, Миколі Лазаровичу вручили сувенір – шеврон Тернопільських артилеристів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *