Проєкт «Людина року – Меценат року» об’єднав 60 підприємців Тернопільщини для допомоги важкохворим дітям (ФОТО)

Проєкт «Людина року – Меценат Року» об’єднав заради добрих справ 60 підприємців з усієї Тернопільщини

Звітна конференція доброчинного проекту «Людина року – Меценат Року» відбулася у готельному комплексі «Глобус». Під час зустрічі благодійники та меценати підбивали підсумки 2019 року, обговорювали реалізовані проєкти та плани на майбутнє, необхідність у сучасному світі об’єднання суспільства довкола добрих справ.

– За минулий рік нам вдалося зібрати 325 тисяч гривень, їх ми передали  семи потребуючим сім’ям, – розповів координатор проєкту «Людина року – Меценат Року» Сергій Бачинський (на фото вгорі). – Зокрема, наприкінці року ми підтримали коштами родини Кардаш із Ланівців та Варварук із села Полупанівка Підволочиського району.  В обох цих сім’ях маленькі діти у дуже важкому стані. І наша підтримка для них надзвичайно важлива.

У 2019 році проєкту вдалося залучити до співпраці та збору коштів близько 60 різноманітних фірм і підприємців.

– Для порівняння: у 2018-у  їх було 45, –  додає  пан Сергій. – Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи і завжди відкриті до спілкування. Публічно звітуємо про всі результати. Тому нам підприємці почали більше довіряти і щоразу нові люди долучаються до добрих справ. Завдяки такій активності та небайдужості вдалося зібрати більше коштів на допомогу хворим дітям Ми організовували різні акції, заходи, програми для спонсорів, аби об’єднати людей бізнесу та меценатів,  створили простір для спілкування, нагороджували та відзначили їх за активну участь у благодійних проєктах.

Вже у 2020 році до проєкту «Людина року – Меценат Року» звернулося три сім’ї з дітками, яким потрібна допомога.

– Ми отримали листи від батьків і вже будемо збирати кошти для цих родин, – додає Сергій Бачинський. – Ми постійно спілкуємося з колективами Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні на чолі з головним лікарем Григорієм Корицьким  та  Тернопільським регіональним відділенням Товариства Червоного Христа та його керівником Тетяною Лех. Саме ці дві організації моніторять ситуацію і допомагають налагодити взаємодію з родинами у надзвичайно складних життєвих обставинах, які потребують термінового оперативного втручання, невідкладного лікування і яким вкрай необхідна фінансова допомога благодійників.

Сергій Бачинський закликає всіх небайдужих долучатися до проєкту «Людина року – Меценат Року» та разом допомагати у порятунку дитячих життів.

  • 2301202012
  • 2301202011
  • 2301202009
  • 2301202007
  • 2301202006
  • 2301202005
  • 2301202003

Христина КІНЖИБАЛО, студентка ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *