Реабілітація на Дністрі. Воїнів АТО та їх рідних запросили у незвичну мандрівку (ФОТОЗВІТ)

Реабілітація на Дністрі. Воїнів АТО та їх рідних запросили у незвичну мандрівку (ФОТОЗВІТ)

Оригінальний відпочинок для героїв, які захищають Україну від російського агресора, пропонують на Тернопільщині. Місцеві туристи та небайдужі підприємці об’єдналися разом, аби допомогти хлопцям забути жахи війни.

DSC_0491

Бійцям АТО та їх рідним організували реабілітацію та водному плесі Дністра. Зокрема, неординарну мандрівку на плоті із пластикових пляшок, екскурсію визначними природними пам’ятками Дністра та відпочинок з найріднішими людьми.

У Тернополі перші родини, які вирушають у мандрівку, проводжають небайдужі мешканці міста, які допомагали в організації акції, а також першими випробували пліт.

– Усі, хто долучився до цього проекту, сподіваються, що час, проведений на воді Дністра, та активний відпочинок допоможуть бійцям не тільки швидше повернутися до мирного життя, а присвятити більше часу своїм сім’ям, які з тривогою та надією чекали їх з передової, – зазначив голова правління Ліги підприємців «Українська справа» Михайло Ратушняк.

DSC_0607

У містечку Коропець Монастириського району для гостей організували екскурсію. А далі всі вирушили до Дністра, аби розпочати подорож. Місцеві жителі прийшли на берег, аби подякувати героям та принесли їм нехитрі гостинці – полуниці, сир, консервацію. Бабусі обіймали хлопців зі сльозами на очах. Перед від’їздом екіпаж плоту благословив місцевий священик отець Іван.

Петро Бартош рік прослужив у 95-й бригаді. Він пішов захищати Україну ще під час першої хвилі мобілізації. Чоловік радіє, що випала нагода відпочити разом із сім’єю – дружиною, донечкою і сином. Оленка та Костик вперше пливуть на плоту. Кажуть, мандрівка їм подобається.

DSC_0523

 

Оригінальний водний транспорт виготовили з майже 10 тисяч пластикових пляшок активісти еколого-просвітницької ініціативи «Данастріс – Альтернатива»

– Ми робимо такий сплав уперше, – каже співорганізатор акції Валерій Сеньків. – На жаль, така ситуація в країні. Тож ми вирішили, що цього року будемо допомагати цим людям. Ми за багато років вивчили Дністер, можемо запропонувати хороші місця, екскурсії по берегах річки.

Одночасно на плоту можуть перебувати до 15 пасажирів. Плавучий табір мандруватиме по Дністру все літо. Пасажири і відпочиватимуть, і харчуватимуться на плоту. Готуватимуть їжу на вогнищі. Робитимуть це і на березі річки, і на самому плоті. Під час рейсів пасажири будуть змінюватися. Такі сплави планують проводити до кінця літа для бійців АТО, тож закликають їх зголошуватися і приїздити на реабілітацію Дністром.

Юля ТОМЧИШИН.

 

DSC_0594

DSC_0586

DSC_0561

DSC_0523

DSC_0516

DSC_0480

DSC_0479

DSC_0454

DSC_0440

DSC_0437

DSC_0426

DSC_0419

DSC_0413

 

Автор

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *