Скоро в Тернополі не залишиться жодного газетного кіоска

Скоро в Тернополі не залишиться жодного газетного кіоска

Часто приходив до газетного кіоску, що був у центрі Тернополя. На вулиці Сагайдачного. Був до сьогоднішнього дня.

От і нині йшов, але побачив, як «Торгпресу»… вантажили на машину. Люди, що сиділи неподалік на лавці, казали: незаконно стояв кіоск. А потім побачив на сайті міської ради, що написали: «16 липня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, демонтовано тимчасову споруду – кіоск з вулиці Гетьмана Петра Сагайдачного в м. Тернополі».

То не «тимчасову споруду» демонтували, то демонтували можливість тернополян купити газету, журнал чи навіть банального конверта.

Я буваю в інших обласних центрах. Але такої нелюбові до газетних кіосків, як у Тернополі, не побачив.

До речі, часто їжджу потягами. Колись «Торгпреса» була в приміщенні залізничного вокзалу. Вже нема.

Цікаво: чому тернопільська влада воює з газетними кіосками, а тим часом працюють десятки генделиків. І без проблем. Вони не «тимчасові споруди». Вони – вічні. Необхідні. Корисні. Естетичні… Сумний жарт, звичайно.

На вулицях нашого міста з’явились якісь кіоски, де пишеться українською і англійською «Преса». Але там… каву готують, якісь пляшки стоять. А преса, тобто кілька газет, збоку причаїлися. Таке є на вулиці Валовій, на вулиці В’ячеслава Чорновола. На вулиці Чорновола, де встановили кіоск «Преса», колись був інший – «Інтерпрес». Не раз купував там періодику. Вибір був хороший. Чому замінили справжній газетний кіоск на щось незрозуміле – тільки мерії, мабуть, відомо.

Боюся, що скоро в Тернополі не залишиться жодного газетного кіоска (не йдеться про ті, де наливають… каву). Бо чтиво для тернопільських чиновників – це щось непотрібне, зайве, несучасне. Чи я не правий?

Петро Михайлович, тернополянин.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *