«Словограй» мандрує Карпатами: будиночок догори дригом, канатні дороги та неймовірні краєвиди

«Словограй» мандрує Карпатами: будиночок догори дригом, канатні дороги та неймовірні краєвиди

Що може бути кращим, аніж подорож у гори? Тут ви знайдете не тільки вершини та широкі полонини, але й спокій, затишок і таку бажану прохолоду серед літньої спеки. А ще пізнаєте незвідані стежки, при бажанні, підніметесь до самісіньких хмар, посмакуєте баношем із бринзою…

Так, нещодавно колишні учасники літературно-творчого гуртка «Словограй» та вчителі Голгочанської школи, що на Підгаєччині,  згуртувалися й подалися у мандри Карпатами. Як кадри з фільму, за вікном автобуса, змінювались картинки: то гори, вкриті смереками, то полонини з копичками сіна, то старенькі дерев’яні господи, то нові комфортабельні садиби. Перша зупинка – Буковель, сучасний туристичний комплекс, у якому безліч найрізноманітніших екстримальних розваг. Тут, піднімаючись канатною дорогою, з висоти пташиного польоту розглядали гірські масиви, шукали на горизонті Говерлу та Піп Іван, насолоджувались свіжим повітрям, настояним на ароматах квітів та ялин. А ввечері розважались на дискотеці з веселими клоунами.

А далі було Яремче. По дорозі у це місто нашу увагу привернув незвичайний будиночок, у якому все навпаки, все догори дригом. Ходиш по стелі поміж люстрами, а стільці та столи звисають над головою. Стоїш у такій кімнаті і, здається, що потрапив у казку. Не оминули й славнозвісного ринку, на якому так багато різноманітних рукотворів, купуючи які відчуваєш тепло рук майстрів. З великим задоволенням фотографувалися у вишиванках, кептариках, квітчастих гуцульських строях, з тайстрами, трембітами та топірцями. Відчули ектрим польоту на канатній переправі над водоспадом. Це дивовижно, неймовірно, і передати словами дуже важко – емоції просто переповнювали. Побували й у невеличкому зоопарку «Ведмежа гора». Тут побачили птахів, косуль, кабанів, торкнулись крислатих рогів оленя.

Ця мандрівка була б неможлива, якби не фінансова підтримка голови сільради Василя Васильовича Мороза. Дякуємо за допомогу, адже така увага до творчої молоді додає бажання до навчання і надихає до плідної праці.

Юлія ВІТЮК, абітурієнтка  факультету журналістики ТНПУ, колишня учасниця гуртка «Словограй».

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *