Справді чемпіонський бій

Справді чемпіонський бій

Українець Василь Ломаченко уже втретє переконливо захистив титул чемпіона світу WBO. Цього разу – у поєдинку проти колумбійця Мігеля Маррьяги.

Беззаперечним фаворитом бою букмекери вважали саме українця, хоча на початку бою Мігель Маррьяга довів, що він багато вміє у рингу. Колумбієць у першому раунді сміливо викидав удари, а від випадів суперника ухилявся, вправно працюючи корпусом.

Також він вміло використовував перевагу у зрості – зі своїми 173 см Маррьяга був на 5 см вищим за Ломаченка. Він присідав, а під час атаки українця випірнав, постійно влучаючи нашому боксеру головою у обличчя. Брудний прийом спрацював – у Ломаченка швидко з’явилося розсічення під правим оком та на лівій брові. Українець кілька разів закликав суперника діяти за правилами, але той вперто продовжував гнути свою лінію.

Василю Ломаченку вдалося пояснити колумбійцю, що він неправий, лише за допомогою кулаків. Після короткої розвідки, українець захопив центр рингу і діяв першим номером, змушуючи суперника постійно тупцювати назад. Проте у перший трьох раундах чемпіон не поспішав вкладатися в удари, а ретельно шукав слабкі місця в обороні Маррьяги.

Сигналом для активніших дій послужив пропущений українцем правий боковий наприкінці другого раунду, після якого йому довелося вислуховувати у куті різкі зауваження свого тренера та батька – Анатолія Ломаченка.

Після цього наш боксер нарешті почав демонструвати свою перевагу, раз у раз притискаючи Маррьягу до канатів та завдаючи йому десятки ударів у корпус та голову. Логічним наслідком цих атак став нокдаун колумбійця у 3 раунді.

І все ж існувала небезпека, що через розсічення брови Ломаченка рефері міг зупинити поєдинок, тож надалі затягувати бій українцю не було сенсу.

Вирішальним став 7 раунд, який перетворився для колумбійця на суцільний жах та завершився пропущеним перед самісіньким гонгом лівим боковим та другим нокдауном.

олумбієць знову звівся на ноги, але після короткої наради у своєму куті відмовився від подальшого продовження бою. Своє він отримав сповна. Рефері зафіксував перемогу Василя Ломаченка технічним нокаутом.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares