Стартували вдало

Першим від України сезон Єврокубків відкрив «Чорноморець». У себе вдома у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА  одесити здобули вольову перемогу над кишиневською «Дачією» (Молдова).

Першим від України сезон Єврокубків відкрив «Чорноморець». У себе вдома у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА  одесити здобули вольову перемогу над кишиневською «Дачією» (Молдова)Тренерський штаб господарів випустив тих же виконавців, які завоювали перше очко Чемпіонату України у Севастополі. Однак характер єврокубкової  зустрічі був дещо іншим. Певним чином одесити ніяк не могли підібрати ключів до захисту суперника. «Дачія» не підпускала суперників до свого штрафного майданчика, а дальні удари моряків не приносили успіху. Натомість гості двічі небезпечно контратакували, але і їм забракло влучності під час завершальних ударів. Тактика українців вдатися до чисельних навісів також не мала успіху, незважаючи на далеку від бездоганної гру голкіпера.

Однак уже на першій хвилині після перерви «Чорноморець» бездоганно розіграв класичну комбінацію і забив перший гол у матчі. Другого м’яча, який влетів у ворота суперника, глядачам довелося чекати майже до фінального свистка, який зафіксував комфортну перемогу одеситів перед матчем-відповіддю – 2:0.